Uudised
Kuidas...
Uudiste arhiiv...
...osta internetist piletit?
...otsida omale sõiduplaan?
Loe edasi...
Koolibussid
Ajakohast
Alates 2007. aasta 5. veebruarist on Tallinna Autobussikoondis koostöös erinevate Harjumaa valdadega teenindanud koolibusse, kus õpilastele on sõitmine tasuta õpilaspileti ettenäitamisel. Ka 2008. aastal
jätkatakse projekti.
Viimsi haigla - Balti jaam
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Viimsi haigla 7:08
Viimsi 7:09
Viimsi vallamaja 7:12
Merivälja 7:16
Tuule tee 7:17
Aiatee 7:18
Kaasiku 7:19
Mähe tee 7:20
Randvere tee 7:22
Supluse puiestee 7:23
Pirita 7:24
Rummu 7:25
Lillepi 7:27
Maarjamägi 7:28
Lauluväljak 7:29
J. Poska 7:31
F. R. Kreutzwaldi 7:33
Pronksi 7:35
Kunstiakadeemia 7:37
Vabaduse väljak 1 7:39
Vabaduse väljak 2 7:40
Tõnismägi 7:42
Hotell „Tallinn” 7:43
Balti jaam 7:45
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt.
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Randvere aedlinn 7:05
Kirikaia 7:06
Hansunõmme 7:07
Metsakasti 7:09
Mähe aedlinn 7:12
Aianduse tee 7:13
Oblika tee 7:14
Küüvitsa tee 7:15
Mähe 7:16
Hämar tee 7:17
Randvere tee 7:19
Supluse puiestee 7:22
Pirita 7:23
Rummu 7:25
J.Poska 7:32
Fr.R.Kreutzwaldi 7:35
Pronksi 7:38
Kunstiakadeemia 7:39
Vabaduse väljak 1 7:41
Vabaduse väljak 2 7:42
Tõnismägi 7:43
Hotell "Tallinn" 7:44
Balti jaam 7:45
Randvere aedlinn - Balti jaam
Liinivõrk
Sõiduplaanid
Sõidupiletid
Kaardid
Saidist
Tagasiside
Tallinna Ühistransport
Tallinn
Vääna-Jõesuu - Balti jaam
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt.
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Vääna-Jõesuu 6:50
Vääna-Viti 6:51
Suurupi tee 6:53
Muraste 6:55
Ranna tee 6:56
Pangapealse 6:57
Ilmandu 6:58
Maasika 6:59
Sõrve tee 7:00
Rannamõisa 7:01
Mere tee 7:03
Tabasalu 7:04
Kallaste 7:08
Tiskre (vahepere tn) 7:10
Kaluri 7:12
Jõeääre 7:13
Printsu tee 7:17
Pikaliiva 7:18
Tanuma 7:22
Rocca al Mare kool 7:25
Looga 7:26
Mustjõe 7:27
Humala 7:28
Pirni 7:30
Hipodroom 7:31
Mooni 7:33
Taksopark 7:34
Koidu 7:35
Vabaduse väljak 7:37
Vabaduse väljak (troll) 7:38
Estonia 7:39
Vabaduse väljak (buss) 7:40
Vabaduse väljak (plats) 7:42
Hotell "Tallinn" 7:44
Balti jaam 7:45
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt.
Tabasalu - Balti jaam
Sõiduplaan
Peatus Väljumisajad
E-R
Tabasalu 7:12
Kallaste 7:14
Tiskre (Vahepere tn) 716
Keskpäeva tee 7:17
Kaluri 7:19
Jõeääre 7:20
Printsu tee 7:21
Pikaliiva 7:23
Sõba 7:24
Haabersti 7:27
Zoo 7:31
Looga 7:32
Mustjõe 7:34
Humala 7:35
Pirni 7:36
Lille 7:38
Ristiku 7:40
Hotell „Tallinn” 7:42
Balti jaam 7:45
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt.
Galerii
© Tallinna Ühistransport
Kaspar Kask 2008 - 2009
Visit the English version
Sa külastad lehe eestikeelset varianti